Herrfickur Ulysse Nardin

Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin
Herrfickur Ulysse Nardin

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ULYSSE NARDIN, herrfickur, omkring 1910-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19´´´ verk nr 115454, ankargång, sekundvisare, slät savonettboett av guld 14 k, diameter 53,5 mm, total vikt 115 g

220381

2013-12-12