Dosa emaljerat silver

Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver
Dosa emaljerat silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, sterlingsilver och emalj, invändigt förgylld, bemålat motiv av violer, svenska importstämplar, diameter 9 cm

220389

2013-12-10