Göran Brunius oljemålning

Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Skärgårdsbild vid Husarö, monogramsignerad GB samt skrapsignerad, olja på duk, 91x64 cm

220402

2013-12-10