Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-12-10
220407
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Lyan", otydligt signerad och daterad 17, olja på duk, 64x76 cm