Plåtskåp

Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SKÅP, bemålad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd 180, 100x50 cm

Slitage

220411

2013-12-10