Gert Marcus

Gert Marcus
Gert Marcus

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

MARCUS, Gert (1914-2008): Figurkomposition i rött och grönt, serigrafi, signerad och numrerad 10/50, 49x36 cm

220433

2013-12-10