Axel Lind oljemålning
2013-12-10
220478
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 20,x50 cm