Karl-Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): 4 st, Exotiska växter i landskap, signerade och daterade K.A Pehrson 75, färglitografi, 192/360, dagermått ca 31x40 cm

220494

2013-12-10