Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): 3 st, Exotiska växter och djur i landskap, signerade och daterade K.A Pehrson 75, färglitografi, 192/360, dagermått ca 31x40 cm
220500
2013-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här