Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CLEMENS, Gustav Adolf, (Danmark 1870-1918): Skagen-motiv, monogramsignerad och daterad G.A.C 1918. olja på duk, 46x62 cm
Smärre streck vid tornet på tavlan
220511
2013-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här