Gustav Adolf Clemens oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLEMENS, Gustav Adolf, (Danmark 1870-1918): Skagen-motiv, monogramsignerad och daterad G.A.C 1918. olja på duk, 46x62 cm

Smärre streck vid tornet på tavlan

220511

2013-12-10