Figuriner Meissen

Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st, Meissen, 1900-talets förtsa hälft, pojke resp. flicka, polykrom dekor, höjd ca 13 cm vardera

Skador, lagningar

220514

2013-12-10