Dekorelement
2013-12-10
220519
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, träskuren och bemålat, troligen Italien, höjd 11,5, 35x6 cm
Slitage och skador