Madeleine Pyk ojlemålning

Madeleine Pyk ojlemålning
Madeleine Pyk ojlemålning
Madeleine Pyk ojlemålning
Madeleine Pyk ojlemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Min gamla bil, olja på duk, signerad M. Pyk, 45,5x40,5 cm

220523

2013-12-10