Lampetter empire

Lampetter empire
Lampetter empire
Lampetter empire
Lampetter empire
Lampetter empire
Lampetter empire

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LAMPETTER, empire, 1 par, 2-armade, brännförgylld brons, höjd ca 32 cm

Smärre ytskador

220558

2013-12-11