Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LAMPETTER, empire, 1 par, 2-armade, brännförgylld brons, höjd ca 32 cm
Smärre ytskador
220558
2013-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här