Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GRÜTZNER, Eduard von (Tyskland,1846-1925): Läsande präst, signerad E Grützner, olja på pannå, 28x19 cm
Smärre ytskador
220583
2013-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här