Stig "Slas" Claesson färglitografi

Stig
Stig

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -81, 11/20, färglitografi, 57x93 cm

220588

2013-12-11