Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -81, 11/20, färglitografi, 57x93 cm
220588
2013-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här