Soffbord superellips Bruno Mathsson och Piet Hein

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein för Mathsson International, fanér i masurbjörk, spännben, etikettmärkt Piet Hein Bruno Mathsson Mathsson International samt Fritz Hansen, höjd 53, 120x80 cm

Kantskador, ytslitage

220591

2013-12-14