Soffbord superellips Bruno Mathsson och Piet Hein
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein för Mathsson International, fanér i masurbjörk, spännben, etikettmärkt Piet Hein Bruno Mathsson Mathsson International samt Fritz Hansen, höjd 53, 120x80 cm
Kantskador, ytslitage
220591
2013-12-14