Fruktknivar silver

Fruktknivar silver
Fruktknivar silver
Fruktknivar silver
Fruktknivar silver
Fruktknivar silver
Fruktknivar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRUKTKNIVAR, 12 st., silver, England, stämplade GH London (möjligen Georg Howson 1915), schatull medföljer

Ett skaft med skada, schatull med slitage

220593

2013-12-11