Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRUKTKNIVAR, 12 st., silver, England, stämplade GH London (möjligen Georg Howson 1915), schatull medföljer
Ett skaft med skada, schatull med slitage
220593
2013-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här