Max II Hänger oljemålning

Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGER, Max II (1898-1961): Gök i träd, signerad M Hänger, olja på pannå, 28,5x18 cm

220603

2013-12-11