Saltkar och figurin

Saltkar och figurin
Saltkar och figurin
Saltkar och figurin
Saltkar och figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTKAR med figurin, Meissen, FIGURIN, man i 1700-talskläder, höjd 12 resp 19 cm

Meissenfigurin med lagningar och skador

220621

2013-12-11