Fransk fåtölj

Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj
Fransk fåtölj

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ, Frankrike, Louis XV, 1700-tal

Slitage, skador och lagningar

220628

2013-12-12