Vaser "Mary Gregory"

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 1 par, 1800-talets slut, emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", viktorianska motiv, höjd 17 cm

En fotring med större nagg, nagg, karaff med smärre tillverkningsdefekt

220634

2013-12-11