Holger Jansson oljemålning

Holger Jansson oljemålning
Holger Jansson oljemålning
Holger Jansson oljemålning
Holger Jansson oljemålning
Holger Jansson oljemålning
Holger Jansson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSSON, Holger (1924-2004): Komposition, signerad och daterad Holger Jansson 60, olja på duk, 65x65 cm

220635

2013-12-11