Einar Forseth skisser

Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): (3) Skisser/förslag till glasmålningar i S:ta Maria Kyrka - Helsingborg, signerad och daterad E Forseth, blandteknik, 58x22, 43x60 samt 69x37 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Skador, veck

220636

2013-12-17