Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Kristusbil - skiss till kyrkofönster, signerad och daterad Einar Forseth 1950-, blandteknik, 80x35 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Skador

220637

2013-12-17