Einar Forseth blandteknik
2013-12-17
220637
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Kristusbil - skiss till kyrkofönster, signerad och daterad Einar Forseth 1950-, blandteknik, 80x35 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Skador