Einar Forseth blandteknik
Valmis
2013-12-17
220639
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): "Studie för fresco-målning, S:t Görans kyrka", signerad och daterad Einar Forseth 1967-68-, blandteknik, 80x29 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Skador