Oljemålning kustmotiv

Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustlandskap, signerad C. Borg 17, olja på duk, 40x70 cm

220640

2013-12-11