Skrivset silver med emalj

Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj
Skrivset silver med emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSET, 5 dlr, förgyllt silver med guillocherad bubbelgumsrosa och vit emalj, bestående av: bläckställ, sigillstamp, brevkniv, boksprätt, penna, i originalschatull

Smärre emaljslitage

220649

2013-12-11