Skrivset silver med emalj
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSET, 5 dlr, förgyllt silver med guillocherad bubbelgumsrosa och vit emalj, bestående av: bläckställ, sigillstamp, brevkniv, boksprätt, penna, i originalschatull
Smärre emaljslitage
220649
2013-12-11