Ikon Ryssland
Klubbat för:
214 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IKON med silverrisa, 1800-talets slut, förgyllt silver, stämplad Andreì Stepanovich Bragin Moskva 1896, risan med emaljfärger och förgylld dekor i relieff, 36x27 cm
Smärre emaljskador
220685
2013-12-11