Plument Paul oljemålning

Plument Paul oljemålning
Plument Paul oljemålning
Plument Paul oljemålning
Plument Paul oljemålning
Plument Paul oljemålning
Plument Paul oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLUMENT DE BAILHAC, Paul C. M (1866-?): Köksinteriör, signerad, olja på duk, 45x37 cm

220702

2013-12-11