Adalbert Wex oljemålning
2013-12-11
220727
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WEX, Adalbert (1867-1932): Vattendrag i bergslandskap, olja på duk, signerad A Wex, 60x80 cm