Adalbert Wex oljemålning

Adalbert Wex oljemålning
Adalbert Wex oljemålning
Adalbert Wex oljemålning
Adalbert Wex oljemålning
Adalbert Wex oljemålning
Adalbert Wex oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WEX, Adalbert (1867-1932): Vattendrag i bergslandskap, olja på duk, signerad A Wex, 60x80 cm

220727

2013-12-11