Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss/förslag till kyrkofönster: Uppsala dom..., signerad och daterad Einar Forseth 1933, blandteknik på papper uppklistrad på kartong, 52x42 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
220748
2013-12-17