Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, fasettslipat glas, spegelns höjd 194x73, bordets höjd 70, 76x45 cm
Slitage
220749
2013-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här