Spegel med konsolbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, fasettslipat glas, spegelns höjd 194x73, bordets höjd 70, 76x45 cm

Slitage

220749

2013-12-11