Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Visby", Variant: Gyllene salen, Stadshuset, Stockholm, signerad och daterad Einar Forseth -22, blandteknik på smörpapper uppklistrad på kartong, 64x40 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

220753

2013-12-17