Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Visby", Variant: Gyllene salen, Stadshuset, Stockholm, signerad och daterad Einar Forseth -22, blandteknik på smörpapper uppklistrad på kartong, 64x40 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
220753
2013-12-17