Einar Forseth skiss
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Marie Bebådelse - advent", skiss: till kyrkofönster signerad och daterad Einar Forseth 1966, blandteknik på papper uppklistrad på kartong, 83x47 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
220756
2013-12-17