Breitling damarmbandsur
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BREITLING, Lady J, ref. D52065, nr 48609, damarmbandsur med qvartzverk, omkring 1990-tal, vit urtavla med streck, centrumsekundvisare, glugg för datum, vridbar urglasring graderad 0-45, boett och Rouleauxarmband av stål och guld, diameter 31 mm
Bruksslitage
220757
2013-12-14