Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Klaebu kyrka, signerad och daterad Einar Forseth 1947, akvarell, 26x40 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Fläckar
220761
2013-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här