Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Klaebu kyrka, signerad och daterad Einar Forseth 1947, akvarell, 26x40 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

220761

2013-12-17