Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, "Superellips", Bruno Mathsson & Piet Hein, fanérat i bok, kromade spännben, höjd ca 72, 240x120 cm

Ytslitage och fläckar, kantskador

220767

2013-12-17