Oskar Bergman litografi
2013-12-12
220788
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Skärgårdsmotiv, signerad Oskar Bergman, 160/350, färglitografi, 31x42 cm