Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELBORD, 1800-tal, rokokostil, fanérat med valnöt, höjd 77, 85x42 cm

Ytskador

220828

2013-12-12