Kinesiska bärtallrikar

Kinesiska bärtallrikar
Kinesiska bärtallrikar
Kinesiska bärtallrikar
Kinesiska bärtallrikar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRTALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, Imari, oktagonala, diameter 16 cm

Nagg, hårsprickor, en med lagning

220876

2013-12-13