Vaser och urnor blåvita Kina

Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina
Vaser och urnor blåvita Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 4 st, URNOR, 3 st, varav en med lock, porslin, Kina, underglasyr i blått, höjd 9-15 cm

Skador, lagningar

220877

2013-12-13