Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 4 st, URNOR, 3 st, varav en med lock, porslin, Kina, underglasyr i blått, höjd 9-15 cm
Skador, lagningar
220877
2013-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här