Tekoppar skålar urna Kina

Tekoppar skålar urna Kina
Tekoppar skålar urna Kina
Tekoppar skålar urna Kina
Tekoppar skålar urna Kina
Tekoppar skålar urna Kina
Tekoppar skålar urna Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKOPPAR med fat, SKÅLAR, URNA, 23 dlr, porslin, Kina, delvis i famille rosedekor samt dekor av hjortar

Skador lagningar

220882

2013-12-14