Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKOPPAR med fat, SKÅLAR, URNA, 23 dlr, porslin, Kina, delvis i famille rosedekor samt dekor av hjortar
Skador lagningar
220882
2013-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här