Värmetallrik skål kannor Kina 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMETALLRIK, SÅSSKÅL, porslin Kina, underglasyr i blått, HJÄLMKANNOR, 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal

Skador och lagningar

220894

2013-12-14