Dockor Kina

Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina
Dockor Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKOR, 2 st, 1800-tal, Kina, höjd 27 cm

Skador och lagningar

220895

2013-12-14