Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, daterad 1852, beslag i smide, blåmålad med polykrom dekor av blommor, höjd 70, 123x62 cm

Del av beslag saknas, smärre skador

220905

2013-12-12