Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOPPELIUS, Woldemar (1858-1933): Kustlandskap, signerad och daterad W. Toppelius 83, akvarell, 12x21,5 cm
220920
2013-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här