W Toppelius akvarell

W Toppelius akvarell
W Toppelius akvarell
W Toppelius akvarell
W Toppelius akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOPPELIUS, Woldemar (1858-1933): Kustlandskap, signerad och daterad W. Toppelius 83, akvarell, 12x21,5 cm

220920

2013-12-12